עיצוב לוגו חינם – מרכז מידע

עיצוב לוגו חינם מתחלק ל – 2 סוגי אתרים שונים:

 1. אתרים בהם ניתן לעצב לוגו חינם – אהבתם? שילמתם.
 2. אתרים 100% חינם.

כאן תמצאו את 2 סוגי האתרים.


קנבה

אתר קנבה הוא אתר מהפכני, הוא שינה את כל מה שאנחנו יודעים על עיצוב גרפי. לא עוד הורדת תוכנות, לא עוד תוכנות מסובכות, האתר מאפשר לכל-אדם ליצור עיצובים יפים בקלות על ידי הזזת אלמנטים, כל זאת נעשה בממשק אינטרנטי בדפדפן או באפליקציה. מהיום תוכלו לעצב כמעט-כל מה שתחפצו בנוחות מרבית ללא צורך בפוטושופ או תוכנות אחרות.

תמיכה בעברית

כן, מגוון גופנים עשיר.
ממשק מלא בעברית.

מחיר

חינם

מאפיינים

 • מעל 11 אלף תבניות עיצוב חינם
 • עיצוב על ידי עורך

לוגו קום

אתר לוגו קום הוא אתר שכל תחליתו הוא עזרה לבעלי עסקים ליצירת מיתוג לעסק בצורה מהירה וקלה. לוגו קום הוא אחד מיני אתרים רבים אשר קמו בשנים האחרונות שהם כלי אונליין לעיצוב לוגו חינם. לקוחות אשר יאהבו את הלוגו שנוצר יוכלו להוריד את הלוגו באיכות גבוהה המוכנה להדפסה ולשימוש באינטרנט- חינם. אם ירצו יוכלו לשדרג בתשלום לחבילת מיתוג מלאה הכוללת כרטיס ביקור, עיצובים למדיה חברתית, מסמכים ממותגים ועוד.

תמיכה בעברית

לא.

מחיר

חינם

מאפיינים

 • אתר ליצירת לוגואים ("לוגו מייקר")
 • קל לשימוש
 • מגוון הצעות\רעיונות ללוגו

פליסיט

אתר פליסיט הוא מרכז לעיצוב גרפי ויצירית גרפיקות. הוא עובד בשיטה דומה לקנבה. הוא מכיל מאגר גדול של תבניות מוכנות שיצרו מעצבים גרפיים ומאפשר לכל אחד לבחור תבנית ולערוך בקלות. בעוד בקנבה יש עורך שלם ליצירת עיצובים המכיל אפשרויות רבות, העורך כאן פשוט לשימוש ומכיל אפשרויות בסיסיות (והכרחיות) להפיכת תבנית נבחרת – לעיצוב יחודי לשימושך. עיצוב לוגו חינם עם פליסיט הוא תהליך די פשוט בו מזינים את שם העסק בוחרים קטגוריה ומקבלים מגוון הצעות רבות אפשרויות ואת האפשרות לשנות טקסט, גופנים וצבעים. יתרונו של אתר פליסיט על קנבה ואחרים הוא במגוון ובמבחר של לוגואים מוצעים.

תמיכה בעברית

כן.
גופנים בסיסים בעברית.

מחיר

עיצוב חינם
אהבתם? הלוגו שעיצבתם באיכות גבוהה במחיר של $39.95

מאפיינים

 • מגוון עשיר של לוגואים
 • קל לשימוש
 • אפשרות שינוי צבעים בקלות

לוגו מאסטר

לוגו מאסטר הוא אתר ליצירת לוגואים (לוגו מייקר) הדומה ללוגו קום. הוא מחלק את העסקים ל – 4 קטגוריות ראשיות: מיתוג אישי, מוצר או סטרטאפ, חברות אירגונים וקהילות, ואחרון עסקים קטנים. בחירה בקטגוריה תתאם לוגואים תאומים ובסגנון על פי הקטגוריה שנבחרה. זהו בעצם המאפיין העיקרי בדרך ליצירת הלוגו עם לוגו מאסטר, הגולש מבצע בחירות ועל ידי שיקלול הבחירות הוא מקבל הצעות לעיצוב לוגו.

תמיכה בעברית

כן.
גופנים בסיסים בעברית.

מחיר

עיצוב חינם
אהבתם? חבילה בסיסית להורדת הלוגו תעלה 70 ש"ח. פרימיום 240 ש"ח.

מאפיינים

 • הצעות לעיצוב לוגו על פי סגנון
 • הצעות ללוגואים על פי צבעים מעודפים

כתיבת תגובה