שאלות ותשובות

לשאלה הזאת אין לנו ממש תשובה ברורה. להלן כמה אפשרויות: הולכים עם תחושת הבטן. עוברים על דוגמאות. שואלים שאלות. את יכולים בעצמכם לדמיין ולצייר על דף ולהראות למעצב שיכין משהו זהה…

מומלץ לבקש מהמעצב של הלוגו שיכין לכם אחד כזה..

אם יש לכם לוגו ואין לכם לוגו שקוף, מומלץ לפנות לגרפיקאי\ת לביצוע הפעולה.

אם תרצו לעשות זאת לבד, ישנם שלל כלים אונליין להפוך תמונה לרקע שקוף, הינה כלי אחד מבית אדובי.

בימינו זה פשוט, ואפילו לא צריך לקבל הצעת מחיר או לחתום על חוזה. גולשים לאתר פייבר – זירת המסחר של הפרילנסרים כל תהליך ההזמנה מתבצע באתר פייבר. בוחרים את השירות הרצוי. שולחים את הפרטים לנותן השירות בהתאם לבקשות ולדרישות שלו. ממתינים מספר ימים לתוצאה.

*חשוב לציין שכל התקשורת נעשית בתוך אתר פייבר, התשלום, השיחה, ההגשה ושירות הלקוחות של פייבר. יש למי לפנות אם אתם מרגישים מרומים.

יש מעצבים שמציעים חבילה מיתוג שלמה, מומלץ שתשאלו את עצמכם אם אתם הולכים להשתמש בשאר הדברים מלבד הלוגו.

יש בעל עסק כמו רואה חשבון ועורך דין שירצה בנוסף עם הלוגו כרטיס ביקור ודפים ממותגים. רצוי לברר עם המעצב אם אפשר להוסיף או להוריד מוצרי מיתוג על פי הצורך, במידה כזאת המוכר יתאים את המחיר בהתאם לדרישות.

לוגו פשוט שעושה את העבודה יכול לעלות עד 100 שקלים. הממוצע ללוגו שנראה טוב יהיה כמה מאות שקלים.

אנחנו לא רק ← ממליצים  אנחנו חושבים שזה בגדר חובה:

1. לקנות עם הלוגו את קבצי המקור שלו (Source Files). למה זה חשוב? בעתיד אם תרצו לבצע שינויים (כמו צבע או טקסט) או להוסיף דברים ללוגו, תוכלו להעביר את קבצי המקור לכל מעצב שיעשה את השינוי עבורכם.

2. לרכוש מהמעצב Vector File. זה קובץ הדרוש להדפסה באיכות הגבוהה ביותר ומבלי שיפגע כשתרצו להגדיל אותו. (לכל גודל שתחפצו).

עברו על המילון מונחים לעיל תחת "Logo Transparency"